Корзина
302 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
VIVA Техномаркет
+380667725045
+38 098 5119953
Kyivstar
+38 073 5119953
Lifecell

Експрес-огляд клавіатури Trust GXT 280 LED Illuminated Gaming Keyboard USB

Експрес-огляд клавіатури Trust GXT 280 LED Illuminated Gaming Keyboard USB
Поглянемо на не дуже дорогий, але дуже цікавий екземпляр за свої кошти. Провідна безшумна ігрова клавіатура Trust GXT 280 з різнокольоровим підсвічуванням клавіш забезпечує ідеальну видимість у темряві.

10.10.15

Поглянемо на не дуже дорогий, але дуже цікавий екземпляр за свої кошти. Провідна безшумна ігрова клавіатура Trust GXT 280 з різнокольоровим підсвічуванням клавіш забезпечує ідеальну видимість у темряві.

Це дуже тиха клавіатура, в неї дуже тихе натискання клавіш, яке не буде дратувати ані вас, ані людей, котрі можуть бути поруч.

Trust GXT 280 LED Illuminated Gaming Keyboard USB

Ергономічність даної клавіатури на вищому рівні. Видно, що були прийняті до уваги побажання як ґеймерів, так й інших користувачів. Натискання дуже приємне, амплітуда ходу клавіш така, як треба. Форма клавіш та відстань між ними дозволяє не часто опускати на неї очі. За такою клавіатурою можна працювати або грати годинами поспіль і вона не буде дратувати і не набридне. Матеріал якісний і приємний на дотик. Швидкий відгук забезпечить повний контроль в онлайн-зіткненнях.

У клавіатури стандартний USB-інтерфейс. Провід не дуже товстий, як у звичайної клавіатури. Можливо для ігрового сегменту варто було б його зробити дещо іншим. Хоча заносити це до великих мінусів навряд варто.

Trust GXT 280 LED Illuminated Gaming Keyboard USB

Trust GXT 280 має три кольори підсвічування (червоний, зелений, жовтий), а також три рівня яскравості. Тобто кожен з кольорів може світити з різною інтенсивністю. Четвертий варіант ― нульовий рівень підсвічування ― якщо підсвічування вам не треба, його можна просто повністю вимкнути.

Клавіши клавіатури можна програмувати за допомогою фірмового програмного забезпечення Trust. Диск у поставці не йде, але ПЗ можна завантажити з офіційного сайту trust.com.

Trust GXT 280 LED Illuminated Gaming Keyboard USB

Ще однією непоганою особливістю даної клавіатури є можливість одночасного натискання до 6-ти клавіш і вона їх правильно сприйме і зрозуміє. Ця особливість, до речі тут вона зветься "Anti-Ghosting", дуже може стати у нагоді для ігор.

Клавіатура також оснащена клавішами прямого доступу для управління медіа-функціями.

Від себе можу коротко підсумувати, що клавіатура Trust GXT 280 ― надійна і комфортна клавіатура, за якою приємно працювати, будь то серфінг в інтернеті, набір тексту чи гра.

Другие статьи