Корзина
164 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
VIVA Техномаркет
+380667725045
+380
66
772-50-45
Vodafone
+380
98
511-99-53
Kyivstar
Новинки ігор червня 2015

Новинки ігор червня 2015

Цього місяця чекайте на: Hatred, Heroes of the Storm, LEGO Jurassic World, Batman: Arkham Knight​​​​​​​​, Devil May Cry 4: Special Edition.

30.05.15

 

 

 

 

1 червня 2015

Жанр: екшен (шутер)

Hatred​​​ (PC)

Hatred — аркадний шутер від незалежної студії Destructive Creations. Сюжет Hatred розповідає історію людини, яка ненавидить навколишніх людей. Герой гри відправляється у передмістя Нью-Йорку, щоб влаштувати справжню бійню і вбити якомога більше людей до того, як його самого знищать органи правопорядку.

 

2 червня 2015

Жанр: екшен-рпг, стратегія (у реальному часі)

Heroes of the Storm​​​​ (PC)

Heroes of the Storm — стратегія з ролевими елементами від студії Blizzard Entertainment. В Heroes of the Storm гравці, розділившись на дві команди і вибравши одного з представлених героїв всесвіту Blizzard, борються один з одним, використовуючи фізичні атаки і унікальні здібності (заклинання, енергетичну зброю тощо).

 

12 червня 2015

Жанр: екшен/аркада

LEGO Jurassic World​​​​ (PC, Xbox360, XboxOne, PS3, PS4, PSVita, WiiU)

LEGO Jurassic World — аркадний екшен від студії TT Games. Сюжет гри базується на художньому фільмі Парк Юрского Періоду, а гравці беруть на себе ролі його героїв, які намагаються вижити на островах Ісла-Нублар та Ісла-Сорна, заселених різноманітними видами динозаврів.

 

23 червня 2015

Жанр: екшен (стелс-екшен)

Batman: Arkham Knight​​​​​ (PC, XboxOne, PS4)

Batman: Arkham Knight — екшен від третьої особи, розроблений Rocksteady Studios. Бетмену, захиснику Аркхема (Arkham City), загрожує страшна загроза. Лякало (Scarecrow) об'єднався з Дволиким, Пінгвином і Харлі Квінном, щоб покінчити с Темним Лицарем раз і назавжди. 

В Arkham Knight представлений великий і відкритий світ, а також просунута бойова система, яка дозволяє герою битися одночасно з багатьма супротивниками. У арсеналі у гравця є різні пристосування, котрі допомагають дезорієнтувати або оглушати ворогів, дертися по прямовисним стінам і парити у повітрі.

Бетмен також може пілотувати футуристичний армований автомобіль, у якого на борту знаходиться різна зброя.

 

23 червня 2015

Жанр: екшен (слешер)

Devil May Cry 4: Special Edition​​​​​​ (PC, XboxOne, PS4)

Devil May Cry 4: Special Edition є перевидинням оригінальної Devil May Cry 4, у якому було перероблена графічна та звукова складові, а також додані різні додаткові матеріали.

Предыдущие новости