Кошик
695 відгуків

Короткий огляд гри Alien: Isolation

Короткий огляд гри Alien: Isolation

Alien: Isolation передає дух старого фільму про дуже страшного і розумного ксеноморфов, з яким вам доведеться рахуватися і намагатися не потрапити йому на очі при проходженні всієї гри. Це вам не тривіальні "пострелушкі" у Aliens: Colonial Marines. Тут атмосфера скоріше ближче до Outlast. Така, яка і повинна бути в грі з фільму "Чужий".

Сюжет гри розгортається в 2137 році, через п'ятнадцять років після подій фільму "Чужий" навколо Аманди Ріплі, дочки тієї самої Елен Ріплі. Аманді стає відомо, що бортовий самописець з Ностромо знаходиться на торговій космічної станції Севастополь, і вона негайно зібравши команду, відправляється туди, щоб дізнатися хоч що-небудь про долю своєї матері. Але, потрапивши на цю станцію, вона незабаром розуміє, що там відбувається щось недобре.

Сначала у главной героини карманы практически. пусты. Но со временем она их наполняет различными детальками и компонентами из которых собирает нужные ей вещи, "аптечки" в том числе. Также появляются различные гаджеты, которые вам значительно помогут в прохождении, типа мины, звуковые "отвлекаловки" и т.п. Также будут просто необходимые вещицы, такие как датчик движения и "открывашки" дверей. В последнее время модно устраивать мини-игры со взломом замков, дешифраторами...

Оружие в игре (в отличии от Outlast) присутствует, но оно бесполезно против ксеноморфа. Зато поможет против некоторых людей и андроидов со слетевшей программой, которые частенько будут вам препятствовать достижению цели.

Графика и звук в игре хорошо передают нужную атмосферу. Вы полностью сможете ощутить себя присутствующим на далекой космической станции со всеми ее атрибутами, а звуковые сигналы датчика движения добавят необходимую дрожь в сознании.

У підсумку Alien: Isolation можна вважати цілком вдалою реабілітацією франшизи, особливо після Colonial Marines. Навіть свіжий (може не зовсім конкурент) кривавий The Evil Within зі своїми "принадами" не дає того відчуття і атмосфери, що є в Isolation.

Інші статті
  • Реальний об'єм флешки
    Реальний об'єм флешки
    Майже кожен, хто хоч раз придбав флешку, помічав, що справжній об'єм USB-флешок, карт пам'яті, жорстких дисків та інших носіїв інформації відрізняється від заявленого на упаковці. Чому так відбувається? Давайте розберемося.
  • Швидка настройка (прошивка) тюнера U2C A1ternativa
    Швидка настройка (прошивка) тюнера U2C A1ternativa
    Розглянемо первісну швидку настройку U2C A1ternativa від коробки до перегляду. Дана стаття актуальна для всіх версій даного ресівера, яких на сьогоднішній день чотири: A1ternativa SE, A1ternativa COMBO, A1ternativa LAN, A1ternativa PRO.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner