Кошик
695 відгуків

Медіаплеєри

Звичайне телебачення поступово йде в минуле, його все більше витісняють інтернет-канали передавати інформацію. Чи ви вже тепер бажаєте дивитись телебачення? Тоді Ви потрапили за адресою. IPTV set top box ✔ Маленька коробочка, яка має неймовірно широчайний функціонал.

IPTV — це сучасна технологія передачі звукового контенту. Більше ніяких обмежень на прийом сигналу, покриття супутника і т.п. Тільки Інтернет і IPTV- приставка, під'єднана до телевізора. Ніяких антен більше не знадобиться. Вам будуть доступні як звичайні телеканали, так і телебачення за запитом.

Як вибрати Медіаплеєр?

Перш за все, вам потрібно передбачити, що ви хочете від медіаапелера, який потрібен для роботи.

Якщо ви звикли користуватися гаджетами (планшетами, смартфонами) на пероційній системі Android, і вас влаштовує функціонал даної ОС, то можете звернути свій погляд на приставки з даною ОС. Тоді ви можете лише визначити системні параметри: процесор, ОЗУ, пам’ ять... 

Якщо ж вам потрібно щось інше, ви можете звернути увагу на готові заводські Зі своїм власним ПЗ, можливістю прошивки, додавання своїх ТБ-порталів і т.п.

Також радиться звертати увагу на доступні інтерфейси, які вхідні дані вам потрібні, скільки портів USB. Чи потрібен WiFi, чи використовуватимете проводне з' єднання з роутером. Не забудьте звернути увагу на підтримувані формати.

Якщо у Вас виникли які-небудь питання, зв'яжіться з нашим менеджером, він намагатиметься Вам допомогти.

Медіапелери у Наш магазин Офіційно сертифіковано і супроводжується гарантією виробника. Як і інші Цінності нашого магазину, Доставка телевізійних інтернет-приставок здійснюється в найкоротші терміни по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner