Кошик
695 відгуків

Гарантія

Продукція в магазині "VIVA Техномаркет" сертифікована в Україні, відповідно, товари продаються з офіційною гарантією в нашій країні.

Гарантійний термін визначається конкретним виробником на конкретний товар та продавець (магазин) не в праві його змінювати. Достовірно термін гарантії вказано в офіційному документі (гарантійний талон), що постачається разом із виробом. У деяких товарах (виробником) допускається використання гарантійного талона магазину.

Гарантійним обслуговуванням займаються авторизовані сервісні центри. Їх перелік (адреси та телефони) можна дізнатися безпосередньо у гарантійному талоні виробу, або у нас, ми завжди підкажемо та допоможемо нашим клієнтам. Також ми можемо допомогти у доставці гарантійного товару, придбаного у нас, у сервісний центр та назад.

Ви маєте право повернути товар протягом 14 днів після покупки за умови, що товар не був в експлуатації, повністю збережена заводська упаковка та товарний вигляд.

Якщо товар несправний, обмін чи повернення товару здійснюється лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником. Слід звернути увагу, що Кабінетом Міністрів України також затверджено перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну та поверненню.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner