Кошик
695 відгуків

Багатофункціональний LED світильник VIDEX 36W 2800-6000K 220V

Багатофункціональний LED світильник VIDEX 36W 2800-6000K 220V

Цей світильник є найяскравішим представником сучасних LED технологій, який дозволяє по-новому поглянути не тільки на еволюцію освячення в цілому, але й сприймається як невід'ємний елемент декору.

«LED світильник функціональний квадратний VIDEX 36W 2800-6000K 220V» володіє сучасним дизайном, що дозволяє йому легко знайти своє місце у Вашому інтер'єрі. Його технологічні особливості допоможуть підібрати потрібне освітлення під Ваш настрій і гармонійно підкреслити душевний стан. Завдяки своїм унікальним особливостям це диво сучасної техніки легко завойовує серця українців стрімкими темпами.

Ставши лідером серед світлодіодних світильників він продовжує підкорювати нові вершини продажів. Постійно зростаюча популярність пояснюється високою якістю і надійністю, яку забезпечує компанія виробник протягом багатьох років.

Давайте детально ознайомимося з унікальними особливостями цього «світлячка».

Стильна універсальна форма цього світлового гаджета, виконана в білому кольорі, ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Його невелика вага, а це трохи більше 1 кілограма дозволяє йому лаконічно виглядати як на стелі, так і на стінах. З практичної сторони цей стиляга воістину працездатний і не вимагає особливого догляду. Він гарантовано забезпечить світлом і буде стабільно працювати при перепаді температур
від -20 до +40°С, що у свою чергу підкреслює універсальність застосування.

Рабочий ресурс «LED светильника VIDEX» составляет «50000 часов» беспрерывного использования. Это позволит его счастливому обладателю после его приобретения не задумываться о частой замене ламп и т.п. Срок гарантийного обслуживания составляет 36 месяцев (или 3 года).

Большим преимуществом данного светодиодного светильника является его экономность. Его энергопотребление составляет всего 36W (при максимальной нагрузке), что эквивалентно лампе накаливания мощностью в 300W. Использование такого светильника позволит сократить затраты на энергопотребление практически в 10 раз.

Технологической особенностью этого «мощного светлячка» является возможность регулировать яркость и изменять температурный режим света от «холодного» светло белого до «тёплого» приятно солнечного. Возможность изменять световой режим позволяет использовать этот уникальный светильник как ночник для деликатного использования в ночное время.

«LED світильник VIDEX» укомплектований дистанційним пультом управління, який дозволяє керувати світлом без особливих зусиль. Інфрачервоний канал зв'язку дистанційного пульта дозволяє керувати одночасно двома світильниками, які розташовані поруч один біля одного одним пультом.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner